VІI Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

23 листопада 2012 року
VІI Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства — до правової держави»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі урочистої VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Від громадянського суспільства – до правової держави», присвяченої 10-річчю створення кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету. Захід відбудеться о 10-00 23 листопада 2012 року у Колонній залі Північного корпусу ХНУ імені В.Н. Каразіна, і має на меті висвітлення та обговорення широкого кола актуальних політико-правових проблем реалізації прав і свобод людини у правовій політиці держави. Реєстрація учасників з 9-00 у фойє залу (м. Харків, пл. Свободи,6).
За результатами конференції буде видано спеціальний випуск університетського Вісника, який включено до Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук (Постанова президії ВАК України № 1-05/4 від 14.10.2009 р.), де будуть опубліковані статті учасників.
Основні напрямки роботи конференції:
1. Держава і право у сучасному світі;
2. Теоретичні проблеми становлення та розвитку сучасного конституціоналізму та місцевого самоврядування;
3. Актуальні питання цивільного права і процесу на шляху розвитку правової держави;
4. Проблеми протидії злочинності.
Робочі мови конференції: українська та російська.
Вимоги до учасників: наявність наукового ступеня кандидата або доктора юридичних наук. Аспіранти та здобувачі наукового ступеня запрошуються взяти участь у конференції як слухачі.

ДолученняРозмір
PDF icon conf7.pdf311.94 КБ