право

VI-а Міжнародна наукова Інтернет-конференція «Приватне право в умовах глобалізації: сучасні орієнтири правового розвитку»

Галузь: 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ-ї Міжнародної наукової Інтернет-конференції «ПРИВАТНЕ ПРАВО В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: СУЧАСНІ ОРІЄНТИРИ ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ», яка відбудеться 20 березня 2017 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Миколаєві.

Пон, 20/03/2017

ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

Національна академія правових наук України Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України Лодзинський Університет Благодійна організація «Благодійний фонд розвитку правової науки»

Програма
ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція
ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
14 листопада 2016 р

Пон, 14/11/2016

Колективна монографія «Правовий вплив на неправомірну поведінку: актуальні грані»

Галузь: 

Шановні колеги!
Кафедра кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» разом з Всеукраїнською асоціацією кримінального права запрошує Вас прийняти участь в написанні колективної монографії «Правовий вплив на неправомірну поведінку: актуальні грані». Монографія буде видана у твердій обкладинці з присвоєнням УДК, ББК і номера ISBN. Бібліографічні метадані будуть проіндексовані в наукометричній базі Google Scholar.

Головний редактор: Козаченко Олександр Васильович – доктор юридичних наук, професор.

Пон, 10/10/2016

Міжнародна наукова Інтернет-конференція правників «Новітні кримінально-правові дослідження – 2016»

Шановні колеги!
Кафедра кримінально-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової Інтернет-конференції правників «НОВІТНІ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ – 2016», яка відбудеться 20 квітня 2016 року.

Срд, 20/04/2016

V-а Міжнародна наукова Інтернет-конференція «Приватне право в умовах глобалізації: на шляху до ренесансу українського права»

Галузь: 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Міжнародної наукової Інтернет-конференції «Приватне право в умовах глобалізації: на шляху до ренесансу українського права», яка відбудеться 20 березня 2016 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Миколаєві.

Нед, 20/03/2016

Міжнародна наукова Інтернет-конференція правників «Новітні кримінально-правові дослідження – 2015»

ІV-а Міжнародна наукова Інтернет-конференція «Приватне право в умовах глобалізації: ключові проблеми модернізації сучасного права»

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV-ї Міжнародної наукової Інтернет-конференції «Приватне право в умовах глобалізації: ключові проблеми модернізації сучасного права», яка відбудеться 20 лютого 2015 року на базі Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Миколаєві.

Птн, 20/02/2015

Міжнародна науково-практична конференція "ЦІННІСТЬ ПРАВА ЯК НАЙЕФЕКТИВНІШОГО РЕГУЛЯТОРА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН"

Галузь: 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«ЦІННІСТЬ ПРАВА ЯК НАЙЕФЕКТИВНІШОГО РЕГУЛЯТОРА СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН»

7-8 листопада 2014 р., м. Харків

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної юридичної наук України. В сучасних умовах усі наукові напрямки розвиваються достатньо динамічно, а тому публікація результатів досліджень є надзвичайно відповідальним і важливим кроком для кожного вченого. Постійно з'являється безліч нових оригінальних ідей, теорій, які заслуговують найпильнішої уваги наукової громадськості.

Секції конференції:

СЕКЦІЯ 1. Історія та теорія держави та права, філософія права.

СЕКЦІЯ 2. Конституційне право, муніципальне право.

СЕКЦІЯ 3. Цивільне право та процес, сімейне право, житлове право.

СЕКЦІЯ 4. Господарське право та процес.

СЕКЦІЯ 5. Трудове право, право соціального забезпечення.

СЕКЦІЯ 6. Екологічне право, земельне право, аграрне право.

СЕКЦІЯ 7. Адміністративне право та процес, фінансове право, інформаційне право.

СЕКЦІЯ 8. Кримінальне право, кримінально-виконавче право, кримінологія; кримінальний процес, криміналістика.

ІІІ-я Міжнародна наукова Інтернет-конференція «Приватне право в умовах глобалізації: традиційні цінності та європейські перспективи»

«НОВІТНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА – 2014»

Галузь: 

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової Інтернет-конференції молодих правників «НОВІТНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА – 2014», яка відбудеться 20 квітня 2014 року. На конференції обговорюватиметься широкий спектр питань історії становлення, сучасного стану і перспектив розвитку права та оптимізації функціонування державних інституцій в умовах глобалізації. Результати діяльності наукового форуму знайдуть втілення в пропозиціях, спрямованих на вдосконалення діючого законодавства з метою його подальшої оптимізації та створення умов для динамічного розвитку юридичної науки різної галузевої належності та методики викладання юридичних дисциплін у вищих навчальних закладах України. Для участі в науковому заході запрошуються фахівці в галузі права, співробітники судових і правоохоронних органів України, молоді науковці, докторанти, аспіранти, асистенти-стажисти, здобувачі, ад’юнкти, студенти, слухачі, курсанти, екстерни з метою висвітлення результатів власних наукових досліджень.
Пропонуються наступні тематичні напрямки конференції:
– Теорія та історія держави та права. Філософія права.
– Конституційне право.

Сторінки

Підписатися на RSS - право