маркетинговий менеджмент

Кафедра "Економіки та маркетингу" НТУ ХПІ

Галузь: 

Кафедра "Економіки та маркетингу" НТУ ХПІ

Сьогодні кафедра готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів за спеціальностями «Економіка підприємства» та «Маркетинг» денне та заочне відділення. Якісну підготовку за цими напрямами забезпечують висококваліфікований професорсько-викладацький склад і навчально-допоміжний персонал.

Тут ви знайдете інформацію про роботу кафедри, дисциплінах і викладачах, а також відомості про надходження та навчання: http://web.kpi.kharkov.ua/keim/uk/golovna-2/

II Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Економіка і управління в умовах глобалізації"

Галузь: 

Міністерство освіти і науки України Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган – Барановського Інститут економіки і управління University of Barcelona Rīgas Tehniskā universitāte Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны ФГБОУ ВПО «Российский экономический университет им. Г.В. Плеханова» Ростовський інститут(филиал) ФГОУ ВПО РГТЭУ Рада молодих вчених ДонНУЕТ запрошують взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції "Економіка і управління в умовах глобалізації", що відбудеться у Донецьку 29.01.2014 року.

Тематичні напрями конференції

  • Механізми економічного управління підприємством в умовах сталого розвитку
  • Стратегії розвитку підприємства у конкурентному середовищі
  • Маркетинговий менеджмент: теорія, методологія, практика
  • Особливості розвитку міжнародних економічних зв’язків в умовах глобалізації
  • Інституалізація національної економічної системи в умовах транзитивності
  • Іноземна мова як фактор самореалізації майбутнього фахівця

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Економіка і управління в умовах глобалізації»

Галузь: 

Address:
83050, м. Донецьк, бул. Шевченка, 30, кафедра економіки підприємства, к.4236

E-mail Оргкомітету:
eсonom.kaf2013@mail.ru

Організатори:
Міністерство освіти і науки України Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган – Барановського Інститут економіки і управління University of Barcelona Rīgas Tehniskā universitāte Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu Гомельскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Францыска Скарыны ФГБОУ ВПО «Российский экономический университет им. Г.В. Плеханова» Ростовський інститут(филиал) ФГОУ ВПО РГТЭУ Рада молодих вчених ДонНУЕТ

Телефон / Факс:
050 470-77-07

Вартість участі, проживання та харчування:
Участь (включає друкування тез доповідей до 3 сторінок і отримання 1 екземпляра збірника – 80 грн., пересилка – 30 грн.), вартість додаткового екземпляру 40 грн. Для учасників з СНГ варітсь пересилки – 60 грн.

На конференцію запрошуються науковці, аспіранти, викладачі, представники науково-дослідних і проектних організацій, представники органів влади та комерційних структур, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Тематичні напрями конференції

Підписатися на RSS - маркетинговий менеджмент