Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

ІХ Міжнародна науково-практична конференція
20-22 листопада 2014 року
м. Київ
Кінцевий термін реєстрації: до 10 листопада 2014 року
Напрями роботи конференції:
1.Болонський процес і перспективи розвитку вищої освіти в Україні, Європі та світі
2.Управління якістю освіти: досвід та інновації
3.Моніторинг якості освіти: засоби та технології
4.Новітні засоби навчання і виховання: проблеми впровадження та стандартизації
5.Сучасний освітній менеджмент: економічні, організаційні та психологічні засоби реалізації в Україні, Європі та світі
6.Психологічні, педагогічні та організаційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти в Україні
7.Філософія та психологія освіти
8.Послідовність середньої та вищої освіти як загальноєвропейський стандарт
У роботі конференції візьмуть участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Чеської Республіки, США.
Спеціальні гості – представники донорських організацій та міжнародних програм і проектів у сфері освіти, експерти Європейської комісії з питань освіти і культури
Місце проведення: Конгрес-Хол «Київський» (м. Київ)
Початок роботи: 10-00 Початок реєстрації: 9-00
За матеріалами конференції планується підготовка та видання збірника наукових праць, що є провідним фаховим науковим виданням з педагогічних, психологічних та філософських наук і включений до реєстру фахових видань МОН України. Тексти статей, включаючи авторську довідку, а також анотацію (із зазначенням ключових слів, а також назви статті, ПІБ та авторських даних) українською, російською та англійською мовами, оформлені відповідно до вимог ВАК України, прохання надсилати за адресою psytoday@ukr.net до 10 листопада 2014 р. включно. Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см.; ліве поле – 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Вартість публікації статті визначається з розрахунку 30 грн. за сторінку. Мінімальна кількість сторінок – 10.
Авторська довідка має включати: ПІБ, науковий ступінь, учене звання, посада, місце роботи (повна назва установи, місце знаходження), контактні телефони, контактна адреса, е-mail.
Збірник матеріалів (комплект чи відповідний том) можна буде отримати/придбати під час реєстрації або упродовж Конференції. Також збірник можна отримати поштою, заздалегідь надіславши запит у довільній формі, вказавши поштову адресу фізичної особи та підтвердивши згоду на сплату поштових послуг.
Просимо до 15 листопада 2014 року підтвердити приїзд та потребу в забезпеченні проживання.
Організаційний внесок у розмірі 150 грн. та сплату за вартість статті (відповідно до кількості сторінок) просимо перерахувати на рахунок: 26006037494701 в АТ „УКРСИББАНК” м. Харків, МФО 351005, код
ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація і проведення нау­ко­­­вої конференції). Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із текстом статті.
Організаційний внесок включає: інформаційний пакет учасника, програму, канцелярське приладдя, технічний супровід, кава-брейки, участь в урочистих заходах.
Інформація (участь, заявки, організаційна допомога, консультації):
за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22