Сталевий бубен - Х "Безпека"

Розділ: 

Галузь: 

Дата події: 

Субота, 28 Травень, 2016

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Всеукраїнська конференція «Сталевий бубен» — перша та єдина професійна конференція в Україні, присвячена системним адміністраторам.

Конференція, зазвичай, проводиться що-півроку у місті Львові, що є не тільки культурною столицею України, а й потужним осередком ІТ-спеціалістів, компаній.

28 травня 2016 року в готелі "Жорж" відбуватиметься ювілейна 10 конференція.

У рамках проведення конференції відбуваються виступи фахівців міжнародного рівня.

На минулих конференціях «Сталевий бубен» були представлені доповіді представників таких компаній:"Microsoft", "Netwell", "ТДБ", "PetersonSystems", "IT-Premium”, "D-Link", "SoftServе”, "ASUS", "SafeNet", "Netwell Ukraine", "Allot", "VX Heaven", "А10", "IXIA" та багато інших/

Ви зможете дізнатися про тонкощі життя системних адміністраторів, дізнатися про технології та технологічні процеси, отримати досвід і розглянути приклади рішення складних і цікавих завдань.

Також на конференції завжди є місце для жартів і конкурсів, неформальних бесід та подарунків.

Запрошуємо взяти участь в конференції системних адміністраторів, IT фахівців, усіх охочих поділитися своїм досвідом та знаннями у сфері IT, бажаючих повідати про граблі впровадження певних рішень, поділитися рецептами успіху при інвентаризації, актуалізації, підтримка ПЗ і заліза. А також студентів і прибічників, що вивчають IT.

Цільова аудиторія конференції: вся технічна лінійка від системних адміністраторів до керівників IT-підрозділів і технічних директорів.
Корисні посилання:
1)сторінка конференції в Фейсбук;
2) сайт організатора конференції.