Лист щодо скасування плати за друк оголошень про захист дисертацій

Розділ: 

Приєднати колективний підпис можна за лінком.
http://www.usw.com.ua/group/phd/forum/topics/2031682:Topic:69575

---------
ЛИСТ до Міністра МОНМС та Директора ДАК МОНМС.

Шановний пане Директор Департаменту атестації кадрів МОНмолодітаспорту!
Шановний пане Міністр МОНмолодітаспорту!

Від імені всіх молодих учених України до Вас звертаються Ради молодих вчених провідних науково-дослідних інститутів та вищих навчальних закладів України, а саме:
- ...

- ...

Як стало відомо молодим вченим, що готувалися до захисту дисертації, ціна звичайної публікації оголошення про захист у "Атестаційному віснику" складає (разом із банківськими послугами) 250 гривень. Ціна термінового оголошення досягає 960 гривень. Середня аспірантська стипендія складає близько 1600 гривень, тому друк оголошення про захист є серйозною витратою для кожного аспіранта. При цьому не існує жодного обґрунтування такої вартості, тому нам видається, що це лише прихований податок на наукову діяльність.

На нашу думку, публікація оголошень про захист дисертації у друкованому вигляді є анахронізмом та не відповідає сучасному рівню розвитку технологій. Основна функція цих оголошень – повідомляти наукове співтовариство та суспільство про захисти дисертацій та присудження наукових ступенів – має досягатися шляхом публікації на офіційному сайті Міністерства. Це зробить процедуру загальнодоступною, прозорою та дешевою.

Тому ми вимагаємо прибрати плату за друк оголошень та вжити заходів для модернізації процесу публікації наукової та організаційної інформації Міністерством та Департаментом.

З повагою,
Молоді вчені