"Геодезія, архітектура та будівництво 2011"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

GAC-2011 запрошує!
Запрошуємо взяти участь у IV Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Геодезія, архітектура та будівництво 2011"!

Цього року конференція проходитиме в межах ІІI Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До участі у GAC-2011 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в галузі геодезії, архітектури та будівництва. Під час пленарних засідань відбудуться цільові доповіді запрошених провідних вчених. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів та розміщені на сайті конференції.

GAC-2011 проходитиме в місті Львові у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

Метою конференції є:

стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців;
створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи молоді;
обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні);
залучення студентства до наукової діяльності;
ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в галузі.
Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!

Організаційний комітет