Тренінг "Досягнення цілей "-11.12.2011р., з 9.30-16.30 год., 390 грн.

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Тренінг "Досягнення цілей "-11.12.2011р., з 9.30-16.30 год., 390 грн.

«Вірите ви чи не вірите, ви завжди праві»,
Генрі Форд.
В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити.
Для цього здобуваємо освіту, ходимо на тренінги, будуємо кар’єру, але з часом
помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.
Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються?
Побутує думка, що для того аби домогтися успіху треба багато і непосильно працювати, дуже багато вчитися, відмовлятися від радощів життя і тоді колись в далекому і світлому майбутньому успіх прийде. Чи це справді так?
На цьому тренінгу Ви засвоїте закони процвітання і везіння. Ви навчитеся методам, що допоможуть Вам бути успішними у всіх сферах життя. Цей тренінг допоможе Вам досягати своїх цілей не вступаючи у виснажливу боротьбу з іншими людьми та обставинами життя
Ви освоїте практичні навики і отримаєте вправи, що швидко виведуть ваше життя на якісно вищий рівень. Ви засвоїте практичні прийоми ефективності у різних сферах життя, Ви навчитеся як досягати значно більших результатів, при цьому значно меншими зусиллями і часовими затратами
Цей тренінг вміщає в собі елементи усіх авторських тренінгів Любомира Бованька. Тренінг дає потужний поштовх для набуття позитивних звичок переможця, прийняття ефективних рішень і постановки надихаючих цілей, ефективної комунікації і адекватного іміджу.
Ті, хто відвідають цей тренінг уже не зможуть порушувати Закони процвітання і успіху, цей тренінг є тим Рубіконом за яким починається вихід із світу страшного і ворожого у світ радісний і прекрасний.
Легко наче граючись Ви наповните своє життя досягненнями, а оточуючі Вас люди дивуватимуться як це Вам так везе і звідки у Вас таке натхнення. Все це Ви засвоїте на цьому трансформаційному тренінгу.
Автор i ведучий тренінгу - Бованько Любомир Ігорович - коуч, бізнес-консультант, психолог.
Власник консалтингової компанії «Корисні поради», автор системи розвитку «Технології Успіху». Інвестор, підприємець з 10-річним досвідом роботи в рекламі, страхуванні, нерухомості, консалтингу. Керівник відділу реклами газети “Експрес”, найбільшої газети в Україні (загальнотижневий тираж – понад 1 200 000 тис. примірників)
Здобув чотири вищих освіти ( педагогічна, економічна, юридична та психологічна.
Клієнтами були сотні компаній і торгових марок, політичні партії та тисячі приватних осіб.

Консалтингова компанія “Корисні поради”
м.Львів, вул.Городоцька,174
ДЦ “Вулик”, 4 поверх
Обов'язковий попередній запис за тел.:
(032)275-34-83,
(093)744-38-98,
(099)037-06-54
Email: newrob.info@gmail.com
Skype: safronova07free
ICQ: 315-755-190
Сайт: http://newrob.com/
Олександра.