Семінар-практикум "Зовнішньоекономічний договір:правові аспекти укладання та практика виконання"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

НТУУ «Київський політехнічний інститут» запрошує на семінар-практикум
«Зовнішньоекономічний договір: правові аспекти укладання та практика виконання"

Мета семінару:
-Знайомство з нормами міжнародного та українського права, що регулюють укладання та виконання зовнішньоекономічних договорів.
-Обговорення питань підготовки, укладання та виконання зовнішньоекономічних договорів, особливості окремих видів договорів.
-Огляд практики вирішення спорів, що виникають при укладанні та виконанні зовнішньоекономічних договорів; умов звертання в міжнародний комерційний арбітраж.
-Обговорення конкретних ситуацій, що виникають в процесі ЗЕД; відповіді на питання учасників стосовно вирішення проблем юридичного характеру в ЗЕД.

Цільова аудиторія: керівники і спеціалісти відділов ЗЕД, фінансового та економічниго відділів, бухгалтери, юрисконсульти підприємств та організацій,студенти, що навчаються за цим фахом.

В результаті навчання Ви:
-Отримаєте актуальні і різнобічні практичні знання з оптимізації бізнесу у сфері ЗЕД.
-Ознайомитесь з нормативно-правовою базою, що регулює сферу ЗЕД.
-Дізнаєтесь про те, як мінімізувати ризики зовнішньоекономічної діяльності в процесі укладання та виконання зовнішньоекономічних договорів.
-Ознайомитесь з основними вимогами до форми та змісту ЗЕД-договорів, що дозволяє уникати проблем як по відношенню до контрагентів, так і з боку українських контролюючих органів.
-Отримаєте безкоштовну індивідуальну консультацію з актуальних для Вас питань щодо юридичного забезпечення ЗЕД.

Тренінг проводить Наталя Манойленко, Партнер в Міжнародній юридичній фірмі "АККОРД", адвокат, 15 років досвіду юр. супроводження ЗЕД і судової практики. Консультант з питань юридичного забезпечення міжнародної торгівлі Бельгійської Торгово-промислової палати. Доповідач на конференціях з міжнародної торгівлі та міжнародній інвестиційній діяльності, 2009-2012 гг. Бельгія, Нідерланди. Соавтор видання "Український юридичний словник" (Ukrainian Legal Guide), 2010-2011 рр

Вартість участі у семінарі – 1100 гривень.
У вартість входить: збірник матеріалів за програмою семінару, кава-брейки, індивідуальна консультація з питань складання ЗЕД-договора.

По завершенню семінара-прктикума Ви отримаєте сертифікат.

Місце проведення семінару:НТУУ «Київський політехнічний інститут» , м. Київ, пр.-т Перемоги, 37, корп.1, енергокрило, оф.40.
Програма семінару та реєстрація участників - на сайті http://ttb.kpi.ua
Контакти:
Кресан Тетяна Василівна kresan@ipo.kpi.ua,, (044)406-81-07, моб (044)36-112-46