Конференція молодих вчених "Проблеми теоретичної фізики"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Національна академія наук України Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова запрошує на конференцію молодих вчених "Проблеми теоретичної фізики".

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Фізика і астрофізика високих енергій, квантова космологія, теорія ядерних систем,квантова теорія поля, теорія симетрій, теорія нелінійних процесів в макромолекуляр-них структурах, наносистемах і плазмі, динаміка відкритих, сильнонерівноважних фізичних, біологічних, економічних та інформаційних систем.
СЕКЦІЇ
1. Астрофізика і космологія
2. Математична фізика
3. Статистична теорія багаточастинкових систем
4. Фізика біологічних макромолекул
5. Фізика конденсованого стану
6. Фізика ядра та елементарних частинок
В рамках кожної секції будуть прочитані лекції провідних вчених, а також зроблені оглядові доповіді молодих науковців з провідних європейських наукових центрів.
Запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці віком до 35 років. Мова конференції: українська/російська/англійська. Форма доповіді – усна/стендова. Для секційної доповіді надається 20 хв. За результатами конференції визначатимуться найкращі доповіді, матеріали яких будуть рекомендовані до друку в окремому випу-ску Українського фізичного журналу.

E-mail Оргкомітету: confyoung@bitp.kiev.ua

Організатори: Національна академія наук України Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова

Вартість участі, проживання та харчування: Реєстраційний внесок у розмірі 60 грн. включає в себе програму, тези конференції та сofee-breaks. Для студентів організаційний внесок знижено до 20 грн. Оргкомітет сприяє поселенню учасників з інших міст

Додаткова інформація на сайті: http://confyoung.bitp.kiev.ua

Дедлайн: 15.11.2013

ДолученняРозмір
PDF icon ITP_Youth_2013_Ua_second_ann.pdf129.23 КБ