м.Запоріжжя

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція: «Студентське самоврядування як чинник розбудови громадянського суспільства незалежної України»

Галузь: 

21 жовтня 2016 р. у Запорізькій державній інженерній академії відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична конференція:
«Студентське самоврядування як чинник розбудови громадянського суспільства незалежної України»
Мета конференції – обговорення проблем функціонування студентського самоврядування, побудови громадянського суспільства в Україні та вироблення практичних рекомендацій.
Тематичні напрямки роботи конференції:

Птн, 21/10/2016

X міжрегіональна спеціалізована освітня виставка "Абітурієнт - 2009"

Галузь: 

Враховуючи нові умови вступу до вищих навчальних закладів та численні прохання керівників освітніх закладів – постійних учасників виставки "Абітурієнт", прийнято рішення щодо проведення X міжрегіональної спеціалізованої освітньої виставки "Абітурієнт - 2009" у нові терміни - з 22 по 25 січня 2009 р.

Виставка відбудеться у Виставковому залі Запорізької торгово-промислової палати (бул. Центральний, 4). Захід проводиться Запорізькою торгово-промисловою палатою за сприянням Запорізького обласного управління освіти і науки.

Освітні виставки і надалі залишаються популярними та найбільш відвідуваними заходами, а зокрема у Запоріжжі, розвинутому культурно-освітньому та інтелектуально насиченому місті. Виставка 2009 року стане ювілейною. Як і кожен рік, "Абітурієнт - 2009" стане важливою та довгоочікуваною подією у сфері освіти нашого регіону. Виставка об’єднає провідні навчальні заклади Запоріжжя, області, інших міст, приверне увагу багатьох майбутніх студентів та їх батьків, запропонує молоді найбільш сприятливі умови отримання освіти.

Основні розділи, що традиційно представлені на виставці "Абітурієнт - 2009":

Підписатися на RSS - м.Запоріжжя