сучасні інформаційні технології

Науково-практична конференція "Формування професіоналізму майбутнього фахівця в галузі економіки: методологія, теорія, досвід, проблеми"

Галузь: 

14 квітня 2009 року у коледжі технологій та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ) відбудеться Науково-практична конференція "Формування професіоналізму майбутнього фахівця в галузі економіки: методологія, теорія, досвід, проблеми".

Мета конференції - обговорення наукових та практичних проблем, пов’язаних з формуванням професіоналізму майбутнього фахівця в галузі економіки, питань активізації навчання в економічній освіті, підвищення якості економічної освіти, впровадження сучасних теорій та методик навчання в підготовці фахівців економічних спеціальностей, з'ясування шляхів вдосконалення організації та проведення практичної підготовки студентів економічних спеціальностей.

На конференції передбачається розглянути широкий спектр проблем за такими напрямками:
1. Проблеми активізації навчання в економічній освіті (в умовах роботи ВНЗ І-ІІ рівня акредитації).
2. Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми (на прикладі роботи ВНЗ І-ІІ рівня акредитації).
3. Якість вищої економічної освіти: шляхи вдосконалення організації і проведення практичної підготовки.

Підписатися на RSS - сучасні інформаційні технології