кримінальне право

Актуальні питання кримінального права

На вшанування пам’яті відомого вченого, кримінолога та криміналіста Ганса Гросса відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального права, кримінального процесу та криміналістики», яка відбудеться 29 січня 2016 року у Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Чтв, 29/01/2015

ІV всеукраїнська науково-практична конференція «Проблемні питання стану дотримання захисту прав людини в Україні»

Галузь: 

У м. Києві за адресою вул. Кудряшова, 8, каб. 311 буде проходити ІV всеукраїнська науково-практична конференція «Проблемні питання стану дотримання захисту прав людини в Україні».

Робота конференції відбуватиметься за напрямами:

Конституційне, міжнародне, адміністративне, кримінальне, цивільне, житлове, господарське, земельне, сімейне, екологічне право; адміністративний, кримінальний, цивільний, господарський процес; криміналістика; кримінологія.

Мова конференції: українська.

Звертаємо вашу увагу, на те, що перевага у опублікуванні тез доповідей учасників конференції у збірнику матеріалів, буде надаватись особам, які особисто візьмуть участь у конференції. Максимальна кількість публікацій у збірнику матеріалів не перевищує 150 тез.

Організатори: Міністерство науки та освіти України Міністерство внутрішніх справ України Національна академія внутрішніх справ Навчально-науковий інститут права та психології Київська міська організація Союзу юристів України «Платформа «Діалог Євразії» в Україні Український фонд науково-економічного та юридичного співробітництва.

тел. (067) 7016329; (044)2456794

E-mail Оргкомітету: Lovyak_sveta@mail.ru

V Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права»

Галузь: 

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави і права», яку проводить юридичний факультет Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара на базі Палацу студентів.
Тези доповідей учасників конференції будуть опубліковані в збірниках, які будуть роздані під час проведення заходу (у разі очної участі) або надіслані на зазначену поштову адресу (у разі заочної участі).
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Напрями роботи конференції
1) теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія та соціологія права, порівняльне правознавство;
2) конституційне право та конституційний процес, муніципальне право;
3) цивільне право та цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право;
4) господарське право та господарський процес;
5) трудове право, право соціального забезпечення;
6) земельне право, аграрне право, екологічне право, природоресурсне право;
7) адміністративне право та адміністративний процес, фінансове право, інформаційне право;

Підписатися на RSS - кримінальне право