Інтернет

Як створити свій сайт самому в Інтернеті?

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Якщо Вас цікавить, як створити свій сайт, то тут можна знайти основну частину необхідної інформації і зробити свій сайт в Інтернеті самостійно вже через кілька днів! Тут Ви нарешті знайдете відповіді на найважливіші питання цієї теми, а саме: Як зайнятися створенням сайтів? Якими знаннями потрібно володіти для старту? Як заробити на своєму сайті в Інтернеті? З чого починає свій шлях будь вебмайстер?

IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференції «Управління соціально-економічним розвитком держави, регіону, підприємства»

Шановні колеги!

Кафедра менеджменту і адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка запрошує Вас до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Управління соціально-економічним розвитком держави, регіону, підприємства», яка відбудеться в період з 1 листопада по 1 грудня 2014 року.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:Аналіз та узагальнення теоретичних та прикладних аспектів щодо питань теорії та практики управління соціально-економічним розвитком держави, регіону та підприємства.

електронна бібліотека

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Останнім часом читачі все більше віддають перевагу електронним бібліотекам через їх безкоштовність. Також до електронної бібліотеки ви можете здійснювати доступ з будь-якої точки світу. Вам більше не потрібно ходити в бібліотеку, спілкуватися з реєстраторами та стежити за тим, щоб не прострочити час на читання. Багато користувачів оцінили зручність використання подібних сервісів, які відрізняються ефективним пошуком і навігацією, завдяки якій ви легко зможете пересуватися по книзі.

електронна бібліотека

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Електро́нна бібліоте́ка (англ. Digital library) — розподілена інформаційна система, що дозволяє зберігати і використовувати різнорідні колекції електронних документів (текст, графіка, аудіо, відео і т.і.) завдяки глобальним мережам передачі даних в зручному, для кінцевого користувача, вигляді.

Етика спілкування в інтернеті

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Галузь: 

Для того щоб спілкування у віртуальному просторі не принижувало людину, а, навпаки, сприяло її особистісному зростанню необхідно дотримуватися загальноприйнятих етичних вимог, правил мережевого етикету. З появою Інтернету в наше життя навіть увійшло таке поняття, як нетикет (netiqutte — від англ. net — мережа та франц. etiqutte — етикет).
Сформовано такі правила мережевого етикету:
[list=1]
[*]пам'ятайте, що Ви розмовляєте з людиною. Не робіть іншим те, чого не хочете отримати від них самі. Поставте себе на місце людини, з якою розмовляєте. Відстоюйте свої погляди, але не ображайте тих, хто навколо Вас. Не забувайте про головний принцип мережевого етикету: повсюдно в мережі знаходяться реальні люди. Будьте терплячі й чемні. Не вживайте ненормативну лексику, не йдіть на конфлікт заради самого конфлікту;

Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне суспільство: роль держави, бізнесу та громад»

Галузь: 

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, представники органів державної влади та місцевої влади, громадських організацій та бізнесу.

Тематичні напрямки конференції:

1-ша Міжнародна наукова конференція "Інформація, комунікація, суспільство 2012"

Галузь: 

Запрошуємо взяти участь у 1-ій Міжнародній науковій конференції "Інформація, комунікація, суспільство 2012" (ІКС-2012)!

Конференція буде проведена 25-28 квітня 2012 року в Національному університеті "Львівська політехніка".

Секції конференції включають, але не обмежуються нижче наведеними:

  • Документознавство та інформаційна діяльність у системі сучасних наукових досліджень
  • Технології соціальних комунікацій в Internet та World Wide Web
  • Психологічна та педагогічна компоненти документно-інформаційної діяльності
  • Електронна демократія та електронне урядування
  • Лінгвістичні технології інформаційної діяльності
  • Технології інформаційного менеджменту та інтелектуального опрацювання даних
  • Проблеми маркетингу інформаційних продуктів та послуг
  • Бібліотечна, архівна та музейна діяльність в умовах розвитку інформаційного суспільства

Важливі дати:

23 БЕРЕЗНЯ 2012 - кінцевий термін прийняття заявок та матеріалів доповідей

30 БЕРЕЗНЯ 2012 - повідомлення про прийняття або відхилення матеріалів

06 КВІТНЯ 2012 - кінцевий термін оплати внесків

Діти та Інтернет

Проблема безпеки дітей в мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Це проблема морального розвитку дитини – комп’ютерного користувача, дитини, що мандрує шляхами Інтернет. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день підлітки не достатньо поінформовані про методи правильного та безпечного використання Інтернету для навчання та розваг. Також потрібно звернути на поведінку дітей в он-лайні та стилем спілкування між комунікантами.
Сучасних дітей по праву можна назвати комп’ютерним поколінням, адже комп’ютер та Інтернет давно став для багатьох якщо не сенсом життя, то важливою його складовою. Вони можуть годинами спілкуватися в Мережі (електронні розсилки, онлайн-чати, популярні онлайн-комунікатори, Скайп, ICQ, форуми та ін.).

Fields: 

Forums: 

Keywords: 

Особливості поведінки підлітків в Мережі

Часто підлітки реєструються у приватних чатах, форумах та спілкуються на будь-які теми, видаючи себе за дорослих. Хлопці надають перевагу всьому, що виходить за межі дозволеного: брутальний гумор, насильство, азартні ігри, еротичні та порно-сайти. Дівчата схильні на фривольні розмови, видаючи себе за дорослих жінок, в результаті чого стають жертвами сексуальних домагань. Також часто вони розміщують на своїх сторінках провокаційні фото.

Ми провели опитування 153 дітей віком від 6 до 18 років за допомогою анкетування. Так, більше 28% опитаних дітей готові переслати свої фотографії незнайомцям у Веб-мережі. 17% без коливань погоджуються повідомити інформацію про себе і свою сім'ю – місце проживання, професію і графік роботи батьків, наявність в будинку цінних речей і так далі. Діти, як правило, не замислюються для чого стороннім потрібна така інформація.

В цілому про небезпеку Інтернет-сайтів знають тільки від 3 до 12% опитаних нами дітей. Чотирнадцятирічна дівчинка у своїй анкеті вказала таку ситуацію: однокласниця познайомилась через ICQ із ровесником, а на зустріч прийшов дорослий тридцятирічний чоловік.

Fields: 

Forums: 

Keywords: 

Український комп’ютерний сленг

Комп'ютерний сленг — це віртуозна гра для людей, яким тісно в межах нормованої літературної мови. Проте, як би не прагнули носії сленгу до самобутньої яскравості мовлення та відмінності його від нормалізованої української мови, все рівно будь-які нововведення відбуваються в середині системи мови і будуються за законами української мови.
Розповсюдження персональних комп'ютерів і створення Інтернету залучило до цієї сфери широкі шари населення, які сприйняли і збагатили комп'ютерну жаргонну лексику. Порівняно молодий вік спеціалістів, які зайняті у цій сфері професійної діяльності, а також популярність комп'ютерів у молодіжному середовищі, схильному до вживання жаргонних і висловів сленгу, визначають моду на комп'ютерний жаргон серед користувачів.
Серед молоді все частіше використовується комп’ютерний сленг. Наведу деякі приклади з цього сленгу із коротким тлумаченням:

  • Абраказяблики — кирилитичний текст набраний латиницею (pryvit Svit!!, npuBiT cBiT!!).
  • Ася, аська — ICQ.
  • Баг — помилка у коді програми.
  • Бадилля – купа шнурів під столом.
  • Банерорізалка — програма, яка блокує відображення банерів на веб-сторінках.

Fields: 

Forums: 

Keywords: 

Сторінки

Підписатися на RSS - Інтернет