Як правильно оформити посилання на онлайн-публікацію, сторінку, сайт?

Розділ: 

Усе частіше доводиться посилатися в своїх наукових роботах на онлайнові матеріали.
Деколи буває, що це просто онлайн версія статті в паперовому журналі, тоді простіше. Але усе більше трапляються лише онлайнові матеріали. Не раз виникає потреба послатися на звичайну веб-сторінку або запис у блозі.
А ВАК відомий своїм усердям щодо перевірки формальностей. Отже питання - як правильно оформити таке посилання?

Посилання на електронні ресурси

Доброго дня!
Останнім часом у мене та моїх колег виникла така ж проблема з посиланнями на літературу (книги) в електронному варіанті. Для прикладу наведу книгу Кена Уілбера "Проект Атман". Ця книга мені потрібна на мові оригіналу (англійська). Я таку знайшов на сайті http://www.scribd.com/doc/7287330/Ken-Wilber-The-Atman-Project-A-Tr.... Почитати можна. І навіть завантажити і потім роздрукувати. Проблема полягає в тому, як зробити посилання на таку книгу. Її формат не співпадає з паперовим примірником. Інформацію про книгу можна прочитати тут - http://www.amazon.com/Atman-Project-Transpersonal-Human-Development.... Як видно навіть кількість сторінок не співпадає. Може хто вже стикався з такою проблемою. Скажіть будь ласка, чи можна робити посилання на електронний ресурс типу першого посилання?

Буду вдячний за поради!

Amazon

Чомусь мені здається, що в такому разі вам краще опертися на амазонівські дані, можливо пошукавши ще десь дублюючу інформацію про паперове видання (наприклад, на сайті видавництва). Амазон не видавець, тому теоретично також може наплутати

MLA

Якщо вимоги ВАК ще не передбачають формат посилання на інтернет-джерела, раджу погуглити міжнародні формати MLA / APA тощо (key words: documentation styles).

yarf

Вже передбачають

Вимоги ВАК (точніше вимоги дотримання стандарту оформлення бібліографічних посилань) уже передбачають правила оформлення інтернет-посилань. І це ужас. Особливо всякі слова "копія з екрану".
Заради справедливості зазначу, що ВАК України до останнього часу (до 2008 року) мав ліберальніші вимоги, ніж бібліографічний стандарт. І тільки останній рік він узгодився з стандатом.