Як переглянути список учасників спільноти?

Розділ: 

Галузь: 

Ключові слова та терміни: 

Чи є можливість переглянути список всіх учасників спільноти, або щось подібне наприклад всіх хіміків які зареєстровані чи всіх релігієзнавців

Немає

На жаль, у даний час такої можливості немає. Проте така функція є корисною, ми її неодмінно добавимо до сайту. Дякую за підказку

Деякі можливості

Зараз є можливість переглянути список користувачів за певною ознакою
Так, якщо ви зайдете на профіль якогось користувача, наприклад, на мій - http://www.nauka-online.org/user/11 то ви побачите навігабельні лінки - "місто", "місце роботи" і тп. Клік по них виведе вас на відповідну вибірку.
Так наприклад http://www.nauka-online.org/profile/profile_location/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2 - ті, хто вказав "Львів" як місце проживання.

Побажання

Після участі у розкручених соціальних мережах типу Контакта чи Майлівіпейжа на даному ресурсі почуваєш себе не дуже затишно. Дуже хотілося б побачити якнайшвидше удосконалення цього проекту. Наприклад, я не можу перегланути каталог груп - з'являється повідомлення, що сторінка не створена. Без цього ідея проекту просто втрачає сенс. Не сприйміть даний пост як зухвалість - просто даний проект дуже сподобався.