Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Медична наука - 2009»

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Згідно з реєстром на базі Української медичної стоматологічної академії [b]10-11 грудня 2009[/b] року в м. Полтава буде проводитися Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «МЕДИЧНА НАУКА - 2009». У рамках конференції буде проводитися спеціалізована виставка “Здоров’я. Краса. Молодість”.

[b]Наукова програма конференції присвячена таким проблемам:[/b]

[list][*]Безпека медичних технологій, ліків, продуктів харчування.
[*]Права лікаря – права пацієнта: шлях до взаємопоразуміння.
[*]Актуальні питання внутрішньої медицини, педіатрії, неврології, психіатрії, інфектології, дермато-венерології.
[*]Актуальні питання хірургії, акушерства та гінекології, урології, оториноларингології, травматології, онкології, офтальмології.
[*]Актуальні питання профілактичної медицини.
[*]Актуальні питання стоматології.
[*]Актуальні питання експериментальної медицини та морфології.
[*]Гуманітарні та організаційні аспекти медицини.
[*]Питання викладання у вищій медичній школі.[/list]

Бажаючих прийняти участь у роботі конференції (форми участі: доповідь, стендова доповідь з публікацією тез або статті, тільки публікація тез або статті) просимо направляти документи на адресу оргкомітету разом із заповненою реєстраційною карткою учасника.
Матеріали конференції будуть опубліковані у журналі "Актуальні проблеми сучасної медицини: Вісник Української медичної стоматологічної академії", що входить до переліку ВАК України щодо фахових видань з медичних наук.

Вартість публікації матеріалів 16 гривень за сторінку. Повнотекстова версія журналу буде представлена на сайті www.umsa.edu.ua.

[i]Адреса для направлення матеріалів:[/i]
E-mail: mededition@rambler.ru (обов’язково з реєстраційною карткою та електронною (сканованою) копією чеку про сплату публікації).
Тел. (05322) 2-69-66, 7-44-11. Проф. Костенко Віталій Олександрович, доц. Міщенко Артур Володимирович. Моб. 8(068)641-80-35.
[i]Сайт[/i] www.umsa.edu.ua.

ДолученняРозмір
PDF icon Програма конференції153.4 КБ