Школа фінансової грамотності

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

З 4 березня до 27 травня МГО "SPE" організовує унікальний фінансово-психологічний 3-місячний (50 год.) курс «Школа фінансової грамотності». Перший курс у Львові, який спрямований на вироблення способу думок багатої людини.
За три місяці навчання учасники курсу пройдуть комплексну програму підготовки, яка складається з вивчення моделей накопичення власного капіталу, мистецтва інвестування і щонайголовніше, проаналізують і при потребі змінять свою поточну фінансову модель і власні родинні причини її виникнення. Курс проходитиме у зручний після робочий час по п’ятницях і раз на місяць у суботу.
Загалом цей курс призначений не для всіх, а лише для готових до роботи над собою, людей, які хочуть досягнути особистої фінансової незалежності, зрозуміти доступні в Україні інструменти інвестування і взнати свої психологічні фактори, які не дозволяють стати фінансово незалежними і змінити їх а також, виробити у своїх дітей правильне відношення до грошей.
В простій і зрозумілій формі ми проведемо аналіз доцільності кредиту особисто для вас, визначимо «скільки реально ви коштуєте», сформуємо довгостроковий і короткотерміновий фінансовий план, взнаємо звідки можна отримати додаткові кошти для інвестування, вивчимо принципи правильного інвестування, а також сильні і слабкі сторони кожного доступного фінансового інструменту, визначимо батьківські моделі, які заважають вам стати фінансово успішним/-ою, причини «застрягання» на одній посаді/роботі, слабкі і сильні сторони вашого відношення до грошей, навчимося визначати особисті психологічні блоки у відношенні до грошей, будемо моделювати успішну фінансову стратегію для ваших дітей і все це в колективі відкритих і цілеспрямованих людей.
Автором і ведучим курсу є Кушнір Роман Олегович, викладач НУ «Львівська політехніка», керівник МГО «Школа психологічного експерименту», фінансист, функціональний психолог, автор книги «Особиста стратегія виживання людини».

Для реєстрації участі потрібно заповнити анкету учасника з сайту www.spe.org.ua. На сайті Ви можете також знайти також більш детальну інформацію про курс. Контактна особа – Кушнір Роман т. (096) 308-00-32