РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «Технічна освіта в Галичині в XIX ст. – на поч. ХХ ст.»

Розділ: 

Галузь: 

Дата події: 

Четвер, 26 Листопад, 2015

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, німецька, російська

Мета науково-практичної конференції - залучення науковців, дослідників до обговорення та обміну інформацією про стан та особливості розвитку системи технічної освіти в Галичині у XIX ст. – на початку ХХ ст.

До участі у конференції запрошуються: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, співробітники бібліотек, громадські діячі, краєзнавці, які цікавляться питаннями історії науки та техніки.

Теми конференції:

  • Розвиток закладів технічної освіти у Західній Європі у ХІХ ст. – на поч. ХХ ст.
  • Генеза технічної освіти у Львові
  • Реальна школа і університет Йосипа ІІ як передвісники Львівської політехніки
  • Становлення і розвиток Львівської політехніки до поч. ХХ ст.
  • Умови участі в конференції

Заявки на участь та тексти доповідей просимо надсилати прикріпленими файлами на електронну пошту Оргкомітету khomaivan@ukr.net до 18 листопада 2015 року, в повідомленні вказати тему «Конференція_Технічна освіта».

Розглядатимуться лише ті заявки, що подані до вказаної дати.

  1. Упродовж трьох робочих днів після отримання пакету документів оргкомітет електронною поштою обов’язково надсилає авторові повідомлення про отримання матеріалів та результати їхнього розгляду. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти заявки, якщо вони не відповідають зазначеним вимогам. Після отримання позитивного рішення оргкомітету автор оплачує участь та надсилає скан-копію документа про сплату оргвнеску на електронну адресу оргкомітету конференції.
  2. За результатами конференції всі учасники отримають збірник матеріалів конференції.
  3. Форма участі у конференції – очна та заочна.

Вимоги до тез
Назву файлів, що надсилаються для розгляду оргкомітету, потрібно оформити наступним чином: прізвище та ініціали автора, тип файлу (заявка, текст доповіді), наприклад: Khoma_I.zayavka Khoma_I.tekst
Обсяг доповіді – від 5000 до 10000 знаків з пробілами (включно зі списком використаної літератури) в редакторі Word, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 12, інтервал – одинарний.
На першій сторінці подається така інформація: прізвище, ім’я, по-батькові автора (у правому кутку), науковий ступінь, вчене звання автора, назва установи, в якій він працює, його електронна адреса.
Посилання на цитовані видання наводяться у квадратних дужках, де зазначається порядковий номер видання у списку літератури та, після коми, номер сторінки, наприклад: [3, с. 165]; список використаної літератури укладається в абетковому порядку і розміщується безпосередньо після тексту.
Текст тез повинен бути змістовним, науково оригінальним та відповідати граматично-стилістичним стандартам.Відповідальність за зміст поданого матеріалу несуть автори доповідей.
Для учасників конференції – громадян України обов’язковим є подання україномовного тексту тез; негромадяни України можуть подавати тези доповідей англійською, польською, німецькою або російською мовами.

З усіма питаннями можна звертатися на електронну адресу оргкомітету khomaivan@ukr.net або за телефонами з 10.00 до 17.00 Хома Іван Ярославович
Тел. служб.: (032) 2582159;
Тел. моб.: +38 (063) 6220744

Реквізити для здійснення розрахунків за участь у конференції та реєстраційну форму учасника можна знайти на сайті Національного лісотехнічного університету України за адресою:
Національний лісотехнічний університет