I Польсько-український форум «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція»

Розділ: 

Дата події: 

П'ятниця, 18 Грудень, 2015

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Запрошуємо Вас до участі в I Польсько-українському науковому форумі «Сучасна Україна: Конфлікт. Трансформація. Інтеграція», який відбудеться в м. Ольштині (Польща) 18–19 грудня 2015 року.

Форум є спільним проектом Інституту політичних наук Вармінсько-Мазурського університету в м. Ольштині та Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» у рамках співпраці між двома вищими навчальними закладами.

До участі у форумі запрошуємо науковців, які у своїх дослідженнях розглядають питання зазначеної тематики.

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні після Революції гідності, з’явилася ціла низка актуальних питань, що стосуються фактичних причин нинішньої кризи, її специфіки та сценарію розвитку. Центральною проблемою є перспективи поступу України, позаяк реформ і трансформації мають зазнати не тільки сфера політики, права, економіки, але й національна ментальність. Лише за таких умов інтеграція з європейськими структурами, до якої прагне переважна частина українського суспільства, є можливою і реальною.

Українська криза набула актуальності для Республіки Польщі, яка територіально межує з Україною, а також для інших країн-членів Європейського Союзу і НАТО з позиції національних інтересів, безпеки та захисту сфер впливу, на які зазіхає Російська Федерація. Цей конфлікт демонструє недієздатність норм міжнародного права, що підтверджує потребу формування нового підходу до архітектури системи міжнародних відносин початку ХХІ ст.

Просимо надсилати матеріали до 30 листопада 2015 року на електронну адресу оргкомітету cpdvektor@gmail.com. За результатами Форуму буде опубліковано збірник статей.

Адреса та контактні телефони оргкомітету:

Національний університет «Львівська політехніка»,
Інститут гуманітарних та соціальних наук,
Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор»,
вул. Митрополита Андрея 5, 4-й корпус, кімната 211, 79013, м. Львів,
тел.: (032) 2582320, Горбач Олександр Назарович,
електронна скринька оргкомітету: cpdvektor@gmail.com.