Науково-практична конференція ІСОМ-Україна "Природнича музеологія: теорія та практика"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Дата проведення: 17.09.2009
Місце проведення: Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський

"Природнича музеологія: теорія та практика"
Державний природознавчий музей НАН України // Міжнародна рада Музеїв – Україна // Кам’янець-Подільський національний університет // Міська рада м. Кам’янець-Подільський // Національний природний парк "Подільські Товтри"

17-18 вересня 2009 р. у м. Кам’янець- Подільський проводять науково-практичну конференцію ІСОМ-Україна "Природнича музеологія: теорія та практика".

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ: показати роль і значення природничого музею на сучасному етапі розвитку суспільства.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. ICOM Україна – завдання і перспективи;

2. Наукові основи природничої музеології;

3. Еволюційна теорія у сучасному природничому музеї (до 200-річчя від народження Ч. Дарвіна);

4. Музей і суспільство;

5. Роль природничих колекцій у сучасних музеях.

До початку конференції планується видати збірку матеріалів, присвячену природничим колекціям музеїв України. Бажаний зміст матеріалів - коротка історія формування природничих колекцій Вашого музею, їх призначення, кількість одиниць зберігання, чи існує поділ на фонди та інша інформація, яка дозволить скласти уяву про природничі колекції музеїв України.

Текст матеріалів набирається без перенесень та абзацних відступів з вирівнюванням по ширині. Видові та родові назви необхідно виділяти курсивом. Перелік літературних джерел не наводиться. Матеріали не повинні містити таблиць і рисунків. Обсяг тексту – до 2 сторінок.

Матеріали надсилати на адресу: museologia@museum.lviv.net до 1 липня 2009 р.

Для уникнення непорозумінь при пересиланні матеріалів електронною поштою бажано надіслати один роздрукований примірник на поштову адресу Оргкомітету. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти матеріали, якщо вони не відповідають вимогам конференції.

Для участі в конференції просимо зголоситися до 15 квітня 2009 р., подавши заповнену „заявку“. Для полегшення співпраці оргкомітет просить, за можливості, використовувати електронну пошту або надсилати заявки поштою на адресу оргкомітету. Запрошення та програма роботи конференції будуть розіслані з другим інформаційним листом до 1 серпня 2009 р. учасникам, які подали заявки.

Оргкомітет конференції буде вдячний Вам за поширення цього інформаційного повідомлення серед колег – музейних працівників природничих музеїв та відділів природи в музеях Вашої області.

Адреса оргкомітету конференції: Державний природознавчий музей НАН України, 79008, м. Львів, вул. Театральна, 18

Секретар: Савицька Анастасія Григорівна

Е-mail: savitskaya@museum.lviv.net

Тел./факс 8(032) 2728917; 8(032) 2742307

http://museum.lviv.net