Міжнародний форум експертів та молодих лідерів "Міжнародне молодіжне співробітництво: Реформування економіки України. Ліберальний підхід"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Участь візьмуть 40 представників громадських, політичних, неурядових, науково-дослідних та урядових економічних організацій з 9 країн. Форум є місцем для роздумів та обговорення важливих проблем і викликів для України на шляху її реформування, співробітництва з країнами Європи та СНД та особливу роль молодого покоління в процесі соціально-економічних перетворень.

Форум стане платформою для співпраці між організаціями країн Східної та Західної Європи. Молоді лідери візьмуть участь у дискусіях, воркшопах, економічних іграх. Буде здійснено інформаційний обмін, що стосується соціальних заходів, проектів, можливих програм міжнародної співпраці. Форум надасть простір для думок, суджень і бачення молодого покоління європейців та українців на істотні проблеми в економіці Україні в даний час.

Цільова аудиторія: іноземні економісти, українські експерти, представники Міністерства економіки та бізнесу, іноземні та українські молоді лідери.

Країни: Бельгія, Білорусь, Литва, Німеччина, РФ, Словенія, США, Туреччина, Україна

Мета: створити ідею для майбутнього розвитку України

Події заходу:
- дискусії з видатними політиками, економістами, підприємцями та науковцями про ступінь впливу держави на бізнес, соціальне забезпечення населення, корупцію та можливі шляхи її подолання, інвестиційний клімат України, можливі шляхи покращення іміджу України, конкурентоспроможність економіки та роль молодих лідерів у суспільному та економічному житті країни.

- семінари, що стосуються участі молодих людей у соціальних питаннях, активної громадянської позиції та міжнародних молодіжних обмінів.

Робоча мова: англійська

Умови участі: безкоштовно.
Усіх учасників буде забезпечено обідами в ресторані.
Учасникам з України витрати на проїзд не відшкодовуються!
На конкурсній основі кільком українським учасникам з інших міст буде забезпечено проживання в готелі (необхідно зазначити про необхідність поселення в кінці аплікаційної форми).

Для участі у форумі необхідно заповнити анкету (Application Form) на сайті організатора.

Організатор: Центр демократичного відродження

Захід відбувається за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (ФФН).

Програма заходу:

День 1: Відкриття форуму та знайомство учасників.

День 2: Дискусії з експертами. Реформування економіки України. Ліберальний підхід.
Панельні дискусії з експертами на теми:
1) Держава та бізнес
2) Держава та соціальне забезпечення населення
3) Корупція в Україні
4) Інвестиційний клімат. Шляхи покращення іміджу України
5) Економічна трансформація в напрямку ринкової економіки (приклад Естонії)
(Склад експертів уточнюється)

День 3: Робота в тематичних групах. Розробка можливого набору рішень для покращення ситуації в Україні. Аналіз та підбиття підсумків роботи на форумі.