Міжнародномий науково-практичнний семінар "Оксидні матеріали для електронної техніки - виготовлення, властивості та застосування" (OMEE-2009)

Галузь: 

Місце події: 

Шановні колеги!

Ми запрошуємо вас взяти участь в міжнародному науково-практичному семінарі "Оксидні матеріали для електронної техніки - виготовлення, властивості та застосування" (OMEE-2009), яка буде проходити у Львові, Україна, у червні 22-26, 2009 року.

Пленарні лекції (30 хв), усні (15 хв) і стендових доповідей будуть представлені по тематиці від співробітників, які включають в себе фундаментальні та прикладні проблеми в таких галузях:
-Технологія виготовлення складних оксидів (навалом монокристалів, епітаксіальних плівок, полікрісталлов та кераміки, композиційних матеріалів та нано-розмірів структур)
-Крісталліческой структурою, побратимів і мікроструктури оксидних сполук
-Оксідних матеріалів для квантової і оптоелектроніки
-Сцінтіллятором матеріалів та детектори випромінювання
-Дефектів, домішок та явища переносу в складних оксидів кристалів
-Магнитні та магніто-оптичних властивостей складних оксидів
-Пьезо- і піропріемніков властивостей складних оксидів
-Застосування оксидів в галузі електронної інженерії та перетворювача пристрою

Робочим мовою семінару є англійська мова. Oral contributions in Ukrainian or Усні внесків на українській або Українською мовою з ілюстраціями виступив на англійською мовою будуть допускатися як виняток.

Місце проведення вибрано не випадково. У Львові, Є багато дослідних груп і наукових центрів, включаючи освітніх, академічних і галузевих інститутів, що займаються дослідженням, техніки і застосування оксиду матеріалів в електронній інженерії.

Місто Львів має також сприятливий місце розташування в західній частині України, де географічному центрі Європейського континенту знаходиться. Крім того, Львів є одним з найбільш древніх, оригінальних і красивих міст України, унікальна суміш віків і культур, захоплюючі історії та легенди, що також називається "музей під відкритим небом" або "музика в камені". Вона була призначена ЮНЕСКО про охорону всесвітньої спадщини.

Тому ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами на OMEE-2009 і сподіваємося, Ви будете мати плідні зустрічі і таким, що запам'ятовується перебування у місті Львові.

Голова Організаційного комітету Сергій Убізський

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у семінарі, то ми ласкаво просимо вас заповнити реєстраційну формою, що додається і направити її на адресу omee(at)polynet.lviv.ua до 15.06.2009