Міжнародна науково-технічна конференція "Актуальні задачі сучасних технологій"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів „Актуальні задачі сучасних технологій”.
НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ – фізико-технічні основи розвитку нових технологій;
– нові матеріали, міцність і довговічність елементів конструкцій; – сучасні технології в будівництві, транспорті, машино- та приладобудуванні;
– комп’ютерно-інформаційні технології та системи зв’язку;
– електротехніка та енерго-збереження;
– фундаментальні проблеми харчових біо- та нанотехнологій; – економічні та соціальні аспекти нових технологій.
Реєстраційну форму, електронну версію відредагованих тез та копію квитанції про оплату оргвнеску необхідно надіслати на електронну або поштову адресу оргкомітету до 15 листопада 2013 р.

Адреса оргкомітету:
ТНТУ імені Івана Пулюя, вул. Руська,56, м. Тернопіль, 46001
тел. (0352) 255798, факс (0352) 254983
E-mail: volodymyrdzyura@gmail.com Реєстраційну форму та інформацію про конференцію можна завантажити за наступним посиланням www.tntu.edu.ua/technology2013/invitation1-ukr.pdf УМОВИ УЧАСТІ
Для участі в конференції необхідно направити в оргкомітет: реєстраційну форму; тези доповідей; копію квитанції про оплату.
При реєстрації учасники отримують матеріали конференції.
За умови участі в заходах оплата складає 150 грн. Сума оргвнеску при заочній участі із опублікуванням тез конференції та отриманням роздрукованого збірника матеріалів складає 80 грн., електронного збірника матеріалів – 50 грн для учасників з України і 40$ для учасників з-за кордону. Оргвнесок включає витрати на видання програми і тез конференції, інші організаційні витрати. Проїзд та проживання за рахунок учасників конференції.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
Одержувач: ТОО УСНТІ; банк: філія ВАТ Укрексімбанку у м. Тернопіль; МФО 338879; код: 26310146; р/р 2600301668594.
Призначення платежу: За поліграфічні послуги при друці матеріалів конференції (вказати прізвище та ініціали). Вказаний рахунок є мультивалютним (€,
$, грн., рос. рублі).
Підтвердження про оплату (копію платіжного доручення з відміткою банку про перерахунок) надіслати на адресу оргкомітету конференції.
РОЗМІЩЕННЯ УЧАСНИКІВ
Учасників конференції передбачається розмістити у готелях м. Тернополя
(www.ukrmandry.com.ua/index.php?id=76).
Електронний варіант тез конференції буде розміщено на електронному репозитарії.