І Міжнародна конференція молодих вчених "Інженерна механіка та транспорт 2010"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Запрошуємо взяти участь у I Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Інженерна механіка та транспорт 2010" (EMT-2010)!

Цього року конференція проходитиме в межах ІІ Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До участі у EMT-2010 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в галузі інженерної механіки, машинобудування, транспортних технологій та інших галузей. Під час пленарних засідань відбудуться цільові доповіді запрошених провідних вчених. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів та розміщені на сайті конференції.

EMT-2010 проходитиме в місті Львові у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
включають, але не обмежуються наступними:
1. Прикладні проблеми динаміки та міцності машин.
2. Моделювання механічних систем.
3. Проблеми синтезу й оптимізації машинобудівних конструкцій.
4. Підіймально-транспортне обладнання та елементи приводів машин.
5. Новітні технології у машинобудуванні та автоматизація виробництва.
6. Вібрації в техніці та технологіях.
7. Обладнання та технології пакування.
8. Технологія зварювання та діагностика металевих конструкцій.
9. Сучасні матеріали, трибологія, поверхневе оброблення та захист деталей машин і конструкцій.
10. Автомобілебудування.
11. Транспортні технології.

Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!