IV Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СХОДЖЕННЯ»

Запрошуємо взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи», яка відбудеться 19–20 квітня 2013 року у Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета конференції – окреслення перспектив погодження філософського, наукового та релігійного розуміння системної взаємодії людини і природи, місця людини у Всесвіті та її відношення до Абсолюту.

Тематика конференції:

 • Теорії полів, «тонкої матерії» та езотеричні вчення.
 • Поняття ефіру з погляду сучасної космології, філософії природи та езотеричних вчень.
 • Синергетична парадигма людини, суспільства, всесвіту.
 • Роль математичних наук у наближенні людини до абсолютного.
 • Іманентне, трансцендентне та абсолютне у системі відношень «людина-світ».
 • Універсальні закономірності розвитку систем, цінності та наука управління.
 • Людина у постнекласичній та езотеричній філософії.
 • Формування поняття та окреслень Абсолюту в філософії, релігії та езотеризмі.

  Для участі у конференції необхідно до 21 березня 2013 року надіслати такі документи:

 • Заявку для участі в конференції: назва доповіді; П., І., Б. автора повністю; вчене звання та ступінь; місто, ВНЗ, організація; посада; адреса домашня та робоча; телефони дом./ роб., електронна пошта, потреба у проживанні (гуртожиток-готель Львівської політехніки).
 • Текст доповіді (20.000–20.500 друк. знаків) в редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1.5, відступи – всі 2 см. Література в кінці статті, покликання у квадратних дужках [2, c. 16], анотація українською та англійською мовами на початку статті (до 50-ти слів). Ім’я та прізвище у лівому кутку, під ними місце праці, пропуск, в центрі назва статті.

  Тексти доповідей та заявки надсилайте електронною поштою на адресу confsynthes@bigmir.net.

  Оргвнесок конференції – 100 грн. Після отримання повідомлення про включення у програму конференції просимо учасників до 21 березня 2013 року переказати суму оргвнеску на такий рахунок: Одержувач ПАТ «Банк Форум», МФО: 322948,ЗКПО: 21574573, р/рахунок: 2924290013, призначення платежу: участь у конференції, прізвище, ім’я та по-батькові. Прохання за тиждень до початку роботи конференції підтвердити приїзд до Львова.

  Конференція не передбачає заочної участі!

  Оргкомітет залишає за собою право відхиляти теми доповіді та статті, які не оформлені згідно вимог і не відповідають тематиці конференції. За результатами конференції буде видано збірник матеріалів.

  Місце проведення: конференц-зал Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка», вул. Професорська, 1. Початок конференції 19 квітня 2013 року о 10.00 год. Початок реєстрації учасників о 09.00 год.

  Телефони контактних осіб:
  068-501-51-92, тел. роб. (0322)582641 – Карівець Ігор Володимирович, доцент кафедри філософії НУ «Львівська політехніка»;
  050-722-50-07 – Андрій Забава, керівник Центру Езотеричного Синтезу ГО «Сходження».