IV Міжнародна Internet-конференція студентів та молодих вчених "Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Запрошуємо взяти участь у щорічній міжнародній Internet-конференції студентів та молодих вчених «Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність», яка відбудеться 20 грудня 2013 року.

Інноваційним у проведенні конференції є орієнтованість на використання сучасних інформаційних технологій та можливостей мережі Internet.

Форма участі - дистанційна. Учасникам пропонується обговорення результатів в on-line- режимі (через форум наукової конференції). Приїзд та особиста участь в конференції не передбачається.

Надані Вами тези доповідей будуть опубліковані на web-сторінці форуму: http://hpi.kh.ua/ За результатами роботи конференції випускається друкована збірка тез доповідей та програми конференції (після проведення конференції у режимі Internet).

Дедлайн: 15.12.2013

E-mail Оргкомитета:
hpikonf.orgkomitet@gmail.com

Організатори:
НТУ «ХПИ»

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Менеджмент підприємств та управління персоналом.
2. Економіка підприємства та маркетинг.
3. Інноваційні технології обліку, аналізу та аудиту в економічній діяльності.
4. Управління інноваційними та інвестиційними процесами.
5. Правове забезпечення виробничо-підприємницької діяльності та правова охорона об’єктів інтелектуальної власності.
6. Управлінські та фінансові аспекти міжнародної конкурентоспроможності продукції та підприємств, соціальні процеси на підприємстві.
7. Історія, сучасність та перспективи розвитку економічна теорії.

ДолученняРозмір
PDF icon inf_list_XPI_rasilka_2013_0.pdf416.83 КБ