IІ Міжнародна науково-технічна конференція "Захист інформації і безпека інформаційних систем", 30 травня - 01 червня 2013 р.

Розділ: 

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ міжнародній науково-технічній конференції“Захист інформації і безпека інформаційних систем”!

Конференція відбудеться у Львові з 30 травня до 01 червня в НУ "Львівська політехніка".

До участі у конференції запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в таких галузях:

1. Управління інформаційною безпекою;
2. Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах;
3. Криптографічні та стеганографічні методи захисту інформації;
4. Технічний захист інформації.

Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів конференції. Кращі доповіді на конференції будуть рекомендовані до друку у фаховому виданні - вісникуЛьвівської політехніки.
Детальну інформацію про умови участі Ви можете дізнатися на сайті конференці: http://ibezpeka-conf.in.ua

Конференція проходитиме в місті Львові у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

Метою конференції є: обмін досвідом та ідеями між науковцями, які представляють різні наукові школи (як українські, так і зарубіжні); стимулювання творчої фахової діяльності молодих науковців; створення сприятливих умов для доведення до міжнародної наукової спільноти результатів роботи українських науковців.

Якщо у Вас виникнуть інші питання щодо конференції,
надсилайте їх до Оргкомітету на адресу електронної скриньки конференції: ibezpeka.mailbox@gmail.com

Чекаємо на зустріч з Вами у стінах Львівської політехніки!

Організаційний комітет

ДолученняРозмір
PDF icon +++_2013_final.pdf382.99 КБ