ІІ Міжнародна конференція молодих вчених "Гуманітарні та соціальні науки 2010"

Розділ: 

Галузь: 

Місце події: 

Запрошуємо взяти участь у II Міжнародній науковій конференції молодих вчених "Гуманітарні та соціальні науки - 2010"!

Цього року конференція проходитиме в межах ІІ Міжнародного молодіжного фестивалю науки "Litteris Et Artibus". До участі у HSS-2010 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати з соціології, психології, педагогіки, політології та інших гуманітарних галузей. Під час пленарних засідань відбудуться цільові доповіді запрошених провідних вчених. Матеріали доповідей, розглянуті та прийняті програмним комітетом, будуть видані у збірнику матеріалів та розміщені на сайті конференції.

HSS-2010 проходитиме в місті Львові у Національному університеті "Львівська політехніка" - одному з найбільших та найстаршому технічному університеті України. Заснований у 1844 році, наш університет поєднує більш як півторастолітній досвід та найновіші тенденції в галузі освіти та науки. У 2009 році Львівська політехніка отримала статус самоврядного дослідницького національного вишу.

НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
включають, але не обмежуються наступними:
1. Соціологія та соціальна робота;
2. Психологія та педагогіка;
3. Історія та культура;
4. Філософія та релігієзнавство;
5. Політологія;
6. Документознавство;
7. Мовознавство;
8. Студентське самоврядування.

Цього року ми сподіваємось прийняти до участі у конференції велику кількість талановитих робіт та провести не одну гостру дискусію! Чекаємо на зустріч у Львові!