5 порад щодо написання статті, коли немає натхнення

Розділ: 

Дата події: 

Неділя, 11 Грудень, 2016

Місце події: 

Ключові слова та терміни: 

1)Визначте тему (будь-яку) для статті і почніть писати! Власне, цю пораду можна було б розбити на дві (визначення теми і старт письма), але для мене принципово, щоб цей „механізм” працював у зв’язці. 2)Визначили тему – почали писати. Навіть якщо спершу у вас немає конкретних ідей, які будуть висвітлені у статті – апетит приходить під час їжі. Частенько, людина навіть не уявляє, на які чудеса спроможний її розум, якщо правильно його „підгодувати”. Дайте своїй думці можливість „зачепитися” за цікаву тему, і далі вона понесе вас сама.
3)Обмежте час на написання статті. Суть полягає в тому, що будь-яка робота, скільки б часу на неї не було виділена у більшості випадків буде закінчена в останню хвилину. Тобто, якщо ви виділите на статтю тиждень – то й напишете її в останній день. Якщо ж виділите на все про все дві години – то у більшості випадків легко вкладетеся у відведений час. Якщо вам доводилося писати диплом в університеті, то ви мабуть здогадуєтесь, про що я говорю і знаєте, що таке останній тиждень перед здачею диплома (коли, власне, і виконується вся робота, на яку відведено рік).
4)Не намагайтеся охопити все. Розум людини – дивовижна річ. Ось ви планували писати про одне – а ось ваша думка вже повела вас у незвідані хащі. Потрібно завжди триматися за обрану тематику і не боятися залишати місце для розвитку. Звісно ж, при цьому основна тема статті повинна бути розкрита повністю.
5)Утримуйте свої думки у фокусі. Якщо ви вже пишете протягом години чи навіть двох – то мозок закономірно починає переключатися на якісь інші речі. Іноді навіть може трапитися таке, що ви пишете про фінансові ринки, а думаєте в цей момент про майбутній відпочинок на Кіпрі. Навряд чи якість автоматичного письма вас задовольнить. Намагайтесь завжди залишатися максимально сфокусованими. А якщо дуже потрібно – робіть перерви.
Перечитайте свою статтю через день або два після написання. Звісно, ви можете відредагувати пост відразу після того, як поставите крапку в останньому реченні. Але навряд чи вам вдасться бути при цьому об’єктивними. Як і хороше вино, для споживання стаття потребує витримки. Повірте, якщо ви відкладете статтю на кілька днів, а потім перечитаєте її, то обов’язково знайдете там кілька моментів, які можна зробити кращими.

Коментарі