10 найкраще оплачуваних робіт, які ви можете виконувати вдома

Розділ: 

Ключові слова та терміни: 

Тенденція працювати вдома значно зросла за останні роки. Давно минули часи, коли зайнятістю вважалися лише 5-9 днів, які ти зранку до вечора проводиш в офісі. За допомогою передових технологій та зміни тенденцій в економіці фрілансинг став набагато поширенішим, ніж коли-небудь раніше.

Не варто сприймати роботу на дому просто як часткову зайнятість, за яку отримуватимете мізерний заробіток. Якщо ви володієте необхідними навичками та вміннями, то зможете заробити в такий спосіб стільки ж, скільки заробили б, працюючи в офісі.

Нижче наводиться опис 10 найкраще оплачуваних робіт, які в силах виконувати вдома. Адже не тільки джекпоти та лотереї є єдиним шляхом збагачення, сидячи вдома та насолоджуючись комфортом і близькістю з сім’єю.

1. Перекладач

Середня річна заробітна платня за кордоном: $132,000

Як перекладач – фрілансер, ви перекладатимете тексти з однієї мови на іншу. Це ідеальний варіант для роботи на відстані, адже переклад – досить просте завдання, яке можна виконувати самостійно вдома. Можливо, спочатку буде необхідно переглядати матеріали по декілька разів, але якщо у вас є достатньо таланту, то з часом ви опрацьовуватимете тексти, залишаючи при цьому їх оригінальність.

Ця робота несе із собою справедливу частку випробувань. Часом праця може здаватися досить одноманітною, а тайм менеджмент – це той основний навичок, яким вам необхідно володіти, аби стати успішним у цій сфері.

2. Диктор

Середня річна заробітна платня за кордоном: $75,000

Усі диктори забезпечують озвучку, проте її мета суттєво різниться. Вони озвучують аудіокниги, анімаційні роботи, ігри, веб-сайти, відео тощо. Озвучка – це цікава та гарно оплачувана робота, яка вимагатиме постійного тренування вашого голосу та підтримання його в належному стані.

Озвучка – це свого роду гра. Ви можете натрапити на певні труднощі при пошуку роботи, оскільки різні компанії, як правило, шукають тільки особливі види голосів. А змінити ваш голос не так то й просто.

3. Аналітик - статист

Середня річна заробітна платня за кордоном: $69,000

Як аналітик – статист, ви повинні інтерпретувати кількісні дані та створювати статистичні моделі для дослідження проблем. У більшості випадків необхідно працювати з базами даних та забезпечувати достовірність інформації. Статистичний аналіз – це дуже широке поле для роботи, тому вам варто стати спеціалістом у якійсь конкретній галузі. Якщо ви спеціалізуватиметесь на маркетингових, оздоровчих, економічних чи технічних даних, то це стане великою цінністю для ваших клієнтів.

Ця робота потребує належного навчання, тому в більшості випадків роботодавці вимагають від майбутніх працівників наявність вищої освіти.

4. Дизайнер інфографіки

Середня річна заробітна платня за кордоном: $76,000

Інфографіка стає все більш потужним інструментом для візуалізації деталізованої інформації. У наш час, ніхто не має часу, аби ретельно переглядати веб-сайти, вивчаючи всі деталі. Оскільки попит на інфографіку зростає, то й професія дизайнера в цій сфері стає дуже корисним покликанням. Для цього ви повинні добре розумітися на інструментах візуалізації даних та бути обережним при використанні даних.

Якщо у вас є хист до створення візуально привабливої інфографіки, ви можете заробляти, сидячи вдома, стільки ж, скільки й працюючи в офісі.

5. Розробник програмного забезпечення

Середня річна заробітна платня за кордоном: $94,000

Попит на розробників програмного забезпечення зараз підвищився, як ніколи раніше. Саме тому на ринку праці є безліч можливостей для фрілансерів у цій галузі.

У наш час практично всі підприємства хочуть мати власний веб-сайт з додатками до нього. Варто також зазначити, що завжди присутній попит на настільні додатки, тому майбутнє розробників програмного забезпечення виглядає дуже яскраво.

Якщо ви володієте необхідними навичками і маєте достатньо досвіду за плечима, можете стати успішним навіть без спеціалізованої вищої освіти.

6. Турагент

Середня річна заробітна платня за кордоном: $56,000

Робота турагента на дому може стати дуже захоплюючою. Вам зовсім не обов’язково особисто відвідувати визначні місця світу для того, щоб стати успішним у цій сфері. Однак ви повинні чудово розумітися у подорожах. Інтернет вніс чимало змін у традиційний бізнес турагентів. Навіть найбільш складні подорожі у наш час можуть бути успішно організовані за допомогою натискання однієї кнопки.

Як турагент – фрілансер ви надаватимете інформацію потенційним клієнтам, надсилатимете ціни на сайт клієнта та займатиметесь всіма приготуваннями для його подорожі.

7. Фінансовий менеджер

Середня річна заробітна платня за кордоном: $103,000

Фінансовий менеджмент – це доволі високооплачувана робота, яку ви можете виконувати вдома. У цій професії ви несете відповідальність за надання належної фінансової допомоги клієнтам та допомогу їм у пошуку правильного рішення у бізнесі.

Зазвичай клієнтами є фінансові корпорації, роздрібні торгівці, благодійні компанії, університети та приватні підприємці. У таких фрілансерах зацікавлені ті клієнти, яким незручно наймати робітника на постійну основу.

Однак, щоб отримати таку роботу, необхідно пройти курси та здобути вищу освіту.

8. Письменник

Середня річна заробітна платня за кордоном: $52,000

Існує багато доступних можливостей для письменників-фрілансерів. Ви можете писати як для друкованих, так і для електронних медіа. Завдяки зростанню значення Інтернету в суспільному житті, онлайн медіа є як ніколи актуальні.

Теми для написання є досить різноманітними, від здоров’я, навчання та роботи до спорту, музики та політики. Якщо ви маєте хист до написання, ви завжди знайдете те, що вам до вподоби.

Ця робота є високооплачуваною і не потребує спеціальних курсів чи вищої освіти. Якщо ви можете продемонструвати свою вправність на конкретних прикладах, ви, ймовірно, отримаєте роботу у цій сфері.

9. Графічний дизайнер

Середня річна заробітна платня за кордоном: $52,000

Попит на графічних дизайнерів – фрілансерів також зростає щодня. Це прекрасний варіант для роботи на дому, якщо ви бажаєте втілювати свої творчі ідеї у життя.

Графічні дизайнери є необхідними у великих корпораціях, рекламних агентствах, газетах, роздрібних підприємців та веб-сайтах. Вам швидко вдасться розширити коло своїх клієнтів. Це ще одна чудова можливість, яка не потребує спеціального навчання. Ваші витвори говоритимуть самі за себе і якщо клієнтам вони сподобаються, то ви отримаєте роботу. Все досить просто!

10. Мультиплікатор

Середня річна заробітна платня за кордоном: $69,000

Мультиплікатор - фрілансер – це дуже цікава робота для тих, хто справді розуміється на анімації і не вважає її занадто важкою роботою.

Вам потрібні дорогі ресурси – програмне забезпечення для створення анімації та комп’ютерне забезпечення для швидкого створення анімації. Однак, як тільки збільшиться кількість ваших клієнтів, початкові інвестиції повернуться до вас у вигляді великого прибутку.

Робота у цій сфері є досить складною. Частіше ви працюватимете з командою колег-мультиплікаторів, ніж наодинці. Робота у команді може видатися вам або складною, або ж навпаки такою, яка підніматиме вам настрій.